Kvaliteetsed

Dušinurgad

Klaasist dušinurgad on suurepärane disainielement moodsasse ja renoveeritud elamisse.
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad dušinurgad

Valgust läbilaskvad klaasid kaotavad piiritunde ja suurendavad visuaalselt  ruumi. Erinevaid lahendusi on palju, millistes leiab igaüks omale sobiva.

Täisklaasist dušinurgad on lihtsad ja mugavad kasutada. Lisaks on neid ka kerge hooldada kasutades vetthülgavat klaasivaha, mille tulemusena ei teki klaasile kuivanud veepiiskasid. Need lahendused annavad kliendile võimaluse teha täpselt sellise kuju ja suurusega pesemiskoha nagu talle on vajalik, samas jätab klaas ka väiksesse vannituppa avatud mulje.

Klaasid

Dušiklaasidena kasutame karastatud turvaklaase, mida on võimalik vastavalt tellija soovile matistada või katta neid soovitud omaduste andmiseks mitut tüüpi spetsiaalse kilega. Samuti on valikus erinevad dekoratiivklaasid.

Dušinurgad valmistame vastavalt kliendi poolt soovitud disainile ja mõõtudele. Dušinurga klaasid paigaldatakse alumise servaga kas otse põrandale, dušialusele või vanni servale. Kõik tarvikud ja profiilid on saadavalt erinevates toonides ja viimistlustes – kas RAL-kaardi järgi värvitult, anodeeritud alumiiniumina, poleeritud või harjatud kroom- ja nikkel- või roostevaba terase pinnana jne. 

Dusinurgad Ranax

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid