Kvaliteetsed

Klaaspiirded

Meie poolt pakutavad klaaspiirded ja roostevabast metallist piirded sobivad ideaalselt nii sise- kui ka välistingimustesse.
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad klaaspiirded

Kasutuskohad on valdavalt rõdudele, terrassidele ja treppidele. Tänu piisavalt suurele tootevalikule suudame kindlasti leida lahenduse igale maitsele. 

Klaasist piirded on elegantsed ja turvalised ning kaitsevad tuulte eest. Karastatud ja lamineeritud turvaklaas väga tugev ja vastupidav materjal Lisaks praktilisusele on rõdupiire ka efektne disainielement.

Klaaspiire on suurepärane disainielement moodsasse ja miks mitte ka renoveeritud elamisse. Valgust läbilaskvad klaaspiirded kaotavad piiritunde ja visuaalselt suurendavad ruumi. Erinevaid lahendusi on palju,millistes leiab igaüks oma koju ainulaadse lahenduse. Matrejalideks on võimalik kasutada lamineeritud või karastatud klaasi mis on ainuõiged lahendused kohdadesse kus eksisteerib allakukkumise oht. Klaaspiire köidab tähelepanu ja kindlasti avaldab muljet. 

Levinuimad piirdeklaaside kinnitusviisid on nende ühendamine punktkinnituste abil kas trepi põskede või vahelae külge ning fikeerimine põranda või astme külge kinnitatavatele metallpostidele.

Klaaspiirded-Ranax

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid