Kvaliteetsed

Klaasuksed

Klaasuksed on sobivad kasutamiseks sauna vaheustena ja dušinurgas aga miks mitte kasutada klaasuksi ka tubadevaheliste avatäidetena.
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad klaasuksed

Täisklaasuks on vaatamata läbipaistvusele ja õhulisusele äärmiselt vastupidav ja turvaline. Kasutame turvalisuse huvides karastatud või lamineeritud klaasidest ukselehti, millesse on vastavalt kliendi soovile võimalik puurida või freesida vajalike avasid.  

Interjööri klaasukste eelised

Klaasuksed visuaalselt laiendavad ruumi ja ekitavad ruumis õhulisust. Kuid see ei ole kõik klaasi ukselehe paigaldamise eelised:

 • Soojuse ja niiskuse vastupidavus. Erinevalt puitkonstruktsioonidest klaas ei karda kriimustusi ega väikseid kahjustusi. Neid ei kahjustata juhusliku tilga kohvi või kuuma auru pihustamise teel. Klaas ei vaja kosmeetilist remonti ja isegi aastate pärast on esteetiline ja elegantne välimus.
 • Kõrge valguse ülekanne. Valgust läbilaskvad klaasid kaotavad piiritunde ja visuaalselt suurendavad ruumi.  Seetõttu säästate raha valgustuskoridoride ja pimendatud ruumide jaoks.
 • Turvalisus. Ustes kasutatakse termiliselt töödeldud klaasi, mis teeb nad viis korda vastupidavamaks tavalisest klaasist. . Juhul materjali kahjustamise jaguneb väiksemateks fragmentideks, mis ei tohi olla teravaid lõikamine servad ja nurgad.
 • Ökoloogiline ühilduvus. Klaasitootmisel ei kasutata inimeste tervisele ja keskkonnale kahjulikke liimikomponente ega keemilisi reaktiive. Klaasiuks muudab tavapärase ukseava stiilseks ja efektiivseks siseelemendiks.

Klaas on suurepärane disainielement moodsasse ja miks mitte ka renoveeritud elamisse. Erinevaid lahendusi on palju,millistes leiab igaüks oma koju ainulaadse lahenduse.

Laialdane valik erinevaid toonklaase ja võimalus ka vastavalt kliendi soovile lisada erinevaid mustreid teevad klaasukse täiesti unikaalseks.  Vastavalt vajadusele ja ruumi eripäradele, on võimalik kasutada nii käänd- kui rippuksiKlaasuste puhul on võimalik kasutada erineva paksusega (4mm kuni 20mm) klaasi, kui ka eri värvi (kirgas, pronks, hall, satiin(keemiliselt matistatud)), ning samuti mustrilist matistust. Samas on võimalik ukseklaasidele teha ka erinevaid graveeringuid ning vitraaže.

Klaasuksed-Ranax

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid