Kvaliteetsed

Peeglid

Peeglid on suurepärane võimalus lisada ilu oma kodule. Pakume erinevas mõõdus peegleid nii tavalisi kui ka valgustusega.
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad peeglid

Need muudavad mis tahes ruumi suuremaks ja valgusküllasemaks, seinapeeglid toovad valguse teie koridoridesse ja esikutesse ning täispikkuses peegel võib muutuda järgmiseks seinakaunistuseks. Et peegelid sobiks ruumikujundusega saab tellida ka erikujulistena, näiteks ovaalid, ringid, rombid.

Peegleid pakume kolmes toonis: kirgas, pronks ja hall. Kliendi soovi korral kleebime peegli taustale turvakile, mis muudab peegli turvapeegliks (peegli purunemisel ei eraldu sellest suuri kilde). Turvapeegel sobib hästi kasutamiseks näiteks peegelustes või vannitubades. Peeglite paksused on 3 – 6mm, sõltuvalt toonist.

Seinapeeglid ja põrandapeeglid on ideaalseks sisekujunduselemendiks elutubades ja magamistubades. Vannitoapeeglid ja dušipeeglid muutuvad kujunduse lemmikelemendiks, samas kui täispikkuses peeglid on ideaalseks lahenduseks siseustele. Väliskujunduses saab peegleid kasutada ka poodide ja salongide fassaadidel. Et tuua valgust oma siseruumidesse on võimalik valida erineva suuruse ja kujuga peegleid. Kõik peeglid lõigatakse sobivasse suurusesse ning nende kvaliteet ja vastupidavus jäävad endiseks, mis on testitud vastu pidama korrosioonile, kriimustustele, kulumisele ja niiskusele.

Mõõdame, toodame ja paigaldame

Peeglid-Ranax

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid