Kvaliteetsed

Sauna klaasseinad

Sauna tavaline klaassein on 8-10mm paks karastatud klaas. Värvivalikud: kirgas, hall või pronks
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad sauna klaasseinad

 • Sauna tavaline klaassein on 8-10mm paks karastatud klaas. Värvivalikud: kirgas, hall või pronks
 • Sauna klaassein toob sauna ja pesuruumidesse avarust ja valgust
 • Küsi ka ekstra läbipaistvat klaasi Optiwhite, millelt on eemaldatud klaasidele omane raudoksiid. Klaasi valguse läbilaskevõime on 20% suurem.
 • Klaasist uksehinged ja kinnitusprofiilid on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist ning tagavad täiusliku ja stiilse tulemuse.
 • Sauna klaasseinad tarnitakse reeglina eritellimusel vastavalt kliendi vajadustele ja mõõtudele
 • Praktikas koosneb hind kolmest asjast: klaasi suurus, klaasi tüüp ja erinevate töötluste arv. Vastupidiselt levinud arvamusele mõjutab hinda kõige rohkem töötluse maht, mitte niivõrd klaasi suurus
 • Sauna klaassein on alati soodsam variant kui sama suur klaasuksega paneeliga ja veekindel saunavahesein
 • Paigaldust on võimalik ise teha (paigaldusjuhend allpool), kuid eriti suuremate objektide puhul soovitame professionaalset abi.

Sauna klaasseina hind

Sauna klaasseina hind koosneb paljudest detailidest nagu: Klaasseina suurus, värv, mudel, hing ja paigaldus. Odavaima lahenduse (ukse) saab kätte 100 euroga, samas kui kvaliteetsemad ja suuremad ühikud võivad tellimisel maksta oluliselt rohkem. Üsna tavaline sauna klaaslahendus on suurusjärgus 900 – 1400 eurot, igal juhul soodsam kui vastav vahesein soojustatult ja paneelidega. Parim viis teada saada, kui palju teie sihtkohta klaassein maksab, on küsida julgelt hinnapakkumist. Sellelt lehelt leiate hinnapakkumise vormi.

Sauna klaasseina paigaldamine

Lihtsa klaasseina paigaldamisega saab hakkama ka kogenum ehitaja, kuid veatu lõpptulemuse tagamiseks tuleks kaaluda klaasseina paigaldamist professionaali poolt. Hingede reguleerimine ja suurte klaaside käsitlemine nõuab harjumist. Professionaalide poolt kasutatavate tööriistade abil on paigaldustööd nii lihtsamad kui ka kiiremad. Eriti kui tegemist on keerulisema terviku või suure klaasseinaga, soovitame konsulteerida professionaaliga.

https://ranax.ee/wp-content/uploads/2022/04/Sauna-klaasseinad-1-1.png

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  https://ranax.ee/wp-content/uploads/2022/04/avatar.jpg

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid