Kvaliteetsed

Klaasseinad

Klaasseinad on ühed olulisemad-levinumad sisekujunduse ja ruumijagamise elemendid tänapäeva arhitektuurs. Nad sobivad hästi nii büroodesse, kaubanduspindadele, eramutesse jne.
Klaaslahendused

RANAX KLAASID OÜKlaaslahenduste projekteerimine,
müük ja paigaldus

Klaasi saab sisustuses kasutada väga erinevate elementidena, näiteks seintena, ustena, piiretena, riiulitena, dušinurgana, tagaseintena, vaheseintena, aga ka lauaplaadina.

RANAX KLAASID OÜPakutavad klaasseinad

Kasutame oma töödes tunnustatud ja väga kvaliteetseid, peamiselt Saksa firma DORMA klaasvaheseinte tarvikuid.

 Klaasist vaheseinad on projekteeritud klaasmoodulitena. Klaasi pind võimaldab maksimaalset vaadet ning suurendab ruume visuaalselt. Vertikaalsed profiilid klaasmoodulite vahel puuduvad , soovi korral klaasidevahelised vuugid silikoonitakse millega on võimalik lisada seinale jäikust ja helipidavust. Täisklaas vaheseinasüsteem võimaldab jagada suured pinnad erinevateks töökohtadeks aga ka jaotada kaubandus pinnad erinevateks tsoonideks. Vajadusel on võimalik jagada klaasmoodul ka erinevaks osadeks näiteks kiletada töökoha kõrguselt läbipaistmatu kilega. Mille tulemusena säilib töökoha privaatsus aga ruumi üldvaade jääb avaraks. Avanevate osadena on võimalik kasutada kas klassikalist käändust või siis moodsat ruumisäästlikku lükandust. Klaasidena kasutatakse vastavalt vajadusele ning seina kõrgusele 8-12mm karastatud turvaklaase.

Meie tootevalikusse kuuluvad tutntud firmade funktsionaalsed ja suurte kasutusvõimalustega lükand-, voldik- ja siirdseinte süsteemid ja tarvikud.

Pakume: 

 • Klaas-vaheseinu
 • Lükandsüsteeme
 • Uksesulgureid
Klaaseinad-Ranax

MEIE EEILISEDMiks valida meid

Omame klaaslahenduste projekteerimise, müügi ja paigaldamise valdkonnas pikaajalist kogemust ning arvestades kliendi vajadusi oskame pakkuda tehniliselt kvaliteetse, optimaalse hinna ja nõuetele vastava klaaslahenduse.
KOGENUD MEESKOND
Meil on pikaajaline kogemus omas valdkonnas ning ettevõttes töötavad oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.
HINDAME HEAD KOOSTÖÖD
Oleme seadnud eesmärgiks olla selle valdkonna usaldusväärne tegija ning võita endale klientide usaldus olles pikaajalisi partnerlussuhteid hindavale koostööpartnerile parim valik.
PIKAAJALINE KOGEMUS
Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat tellijat.

VÕTA ÜHENDUSTKüsi lisainfot

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Saada teade ning vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGIJUHTRaido Nahkor

  +372 56 564 790
  raido@ranax.ee

  VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

  +372 56 564 790

  OLE KURSISJälgi meid