Isepuhastuv klaas. Millega on tegemist?

10. Apr 2022by steve

Mis on isepuhastuv klaas?

Isepuhastuva klaasi näol on tegemist nn intelligentse klaasiga, millele kantud pinnakate aitab kaasa klaasi iseeneslikule looduslikule puhastumisele.

Kuidas toimib?

Toime põhineb kahel printsiibil. Päikesekiirguses sisalduv UV-kiirgus lagundab klaasi pinnale ladestunud mustuse ja jäägid ning vihm (või vesi) peseb selle maha. Kasu tellijale väljendub vähenenud puhastuskordade arvus, visuaalses väljanägemises puhtamate aknapindade näol ning loomulikult väiksemas kulus tänu vähenenud puhastusvahendite- ja seadmete kasutamisel. Tuleb siiski meeles pidada, et isepuhastuvus ei tähenda täiesti hooldusvaba klaasi.

Ülevaade

BIOCLEAN on vähese hooldusvajadusega kirgas klaas, mis kaetakse spetsiaalse läbipaistva kihiga. Püsiv kate, mis kestab kogu BIOCLEAN klaasi eluea, toimib kahel põhilisel viisil. Esiteks selle fotokatalüütilised omadused rakendavad päikese UV-valguse klaasi pinnale kogunenud orgaanilise mustuse lagundamiseks. Teiseks, nende hüdrofiilsed omadused tähendavad, et vesi või vihm moodustavad klaasi pinnale veelehe ning viivad lagundatud mustuse minema.

Kasutuskohad

BIOCLEAN klaas on mõeldud kasutamiseks kõikides kohtades, mis regulaarselt vee ja päikesega kokku puutuvad. See klaas on ideaalne akendeleustele ja kodustele talveaedadele, ärihoonete poe vaateakendele või klaasfassaadidele nii uutel kui renoveeritud hoonetel. Isepuhastuv klaas on eriti tõhus suure saastatusega kohtades (nt tööstusparkide ja lennujaamade läheduses).

Eelised

BIOCLEAN vähese hooldusvajadusega klaas on kõrge läbipaistvusega ja neutraalse väljanägemisega. See on isepuhastuv kirgas klaasist millele on ladestatud peale püsiv fotokatalüütilise ja hüdrofiilse materjali kiht. Tänu sellele nähtamatule kattele on need klaasid kõige neutraalsemad isepuhastuvad klaasid turul. Selle pinnal pole näha värvi ega peegeldust – nad näevad välja nagu tavalised klaasid! Päikese ja vihma kombineeritud loomulik toime hoiab klaasi kauem puhtana.

  • Klaasi kate kestab terve klaasi eluea vältel ja kaitseb seda  igapäevaselt korrosiooni eest. See ei tuhmu ning säilitab oma läbipaistvuse.
  • Vähese hooldusvajadusega klaasi on lihtsam puhastada ning seda tuleb vähem puhastada kui tavalist klaasi.
  • Isepuhastuv klaas on keskkonnasõbralik toode, mis võimaldab säästa raha, kuna see vähendab puhastuskulusid ning vee ja puhastusvahendite kasutamist. See on ideaalne klaas kasutamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades.

VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

+372 56 564 790

OLE KURSISJälgi meid