Milliseid klaase kasutada sauna renoveerimisel

28. Apr 2022by steve

Vihje 1 : Kui tegemist on terve saunaosaga ning klaasseinu ja uksi on mitu, soovitame lasta professionaalil vajalikud klaasid mõõta.

2. nõuanne.  Kuna meie kasutatav klaas on karastaud turvaklaas, saab klaasi enne karastamist töödelda. Peale klaasi karastamist ei ole enam võimalik klaasi lõigata. Seega tehke enne klaaside tellimist kogu sauna planeering.

Vihje 3:  tänapäeval on palju erinevaid võimalusi. Nii klaas kui ka furnituur võivad olla väga erinevad. Küsige professionaalilt erinevaid klaasimisvõimalusi. Teeme oma erialal erinevaid sauna pesuruumide klaasimisi ning kindlasti aitame ja räägime erinevatest võimalustest.

Näpunäide 4:  planeerige ette. Eriti kui tegemist on turvaklaasiga või veidi erilisema tumedusastmega või digiprintidega, tuleb klaas esmalt töödelda ja seejärel karastada. Tarne võib võtta kuni 4-5 nädalat, seega planeeri ja telli klaasid õigeaegselt.

Vihje 5:  Ärge tellige klaase töökohale seisma enne, kui neid vajate. Kui klaasid nädalaid ehitusplatsil seisavad, on need asjata ees ning klaaside liigutamisel on alati oht vigastused tekkima. Kohapeal ilma spetsiaalsete tööriistadeta klaaside teisaldamisel on aga oht puruneda. Seega proovige klaasid ehitusplatsile tellida võimalikult õigeaegselt.

VÕTA ÜHENDUSTHelista meile

+372 56 564 790

OLE KURSISJälgi meid